Quotes

The more people talk, the more we can accomplish...

10. prosince 2009 v 18:31 | Blackey-ann
Ahoj. Nějak je dneska divnej den vám povím... nemám se moc dobře, moc se mi nedaří a tak podobně... ale tak ne každý den je naplněn radostí a veselím, že? Ale tak udělala jsem si čas alespoň na jeden článek, který jsem slibovala už před pár dny, no dostala jsem se k tomu až teď. Nemám prakticky na nic náladu dneska, ale říkala jsem si, že nějaký ten překlad bych si i celkem ráda loupla, takže...

Mám pro vás přeložený dopis, článek, součást kampaně, či něco podobného, který napsala Ashley pro organizaci ONE, která bojuje proti extrémní chudobě a rozčiřování nemocí v rizikových oblastech a kterým vyzývá nás, abychom také pomohli. Že můžeme... myslím, že tohle na úvod celkem stačí, takže tady je ten překlad... berte ho prosím vás s rezervou:


The more people talk, the more we can accomplish

Čím více lidé mluví, tím více jsme toho schopní dosáhnout. Jen sdílením vašeho závazku k boji proti globální chudobě s vašimi přáteli, je můžete inspirovat ke stejnému odhodlání a k zahájení 'šumu', ze kterého budeme stavět a vyústí v řev kolektivní akce.

Při příležitosti Světového dne boje proti AIDS ["zítra" to bylo tenkrát, nyní už je to minulostí... byl 1. prosince] jsme se já a někteří z mých televizních a filmových přátel připojili, abychom sdílením našeho videa dosáhli většího odhodlání k porážce extrémní chudoby a ve snaze o to, moci předcházet nemocem. Doufám, že ho shlédnete a budete sdílet vlastní odhodlání s lidmi, které znáte:


Po celou naší historii jsme viděli, jak odhodlaní lidé, společně, můžou měnit zákony, bořit bariéry a rozhodovat volby. A společně můžeme porazit extrémní chudobu, předcházet vyhlazování, léčit nemoci, včetně HIV/AIDS, malárie a tuberkulózy. [zbytek v celém článku]
 
 

Reklama