Biography

Ashley Greene: životopis

30. srpna 2009 v 1:10 | Blackey-ann
Ahoj. No tak tohle bude asi první pořádný článek, který sem přidám... a to životopis Ashley Greene, což je rozhodně vhodný začátek. Nejsem ten typ člověka, který by přidával dvacet článků za den a k tomu bez jakéhokoliv komentáře. To byste o mě možná měli vědět, jsem hrozně ukecaná... někdy můžou být ty komentáře nudné, ale nemusíte je číst:-D S tímhle blogem bude skutečně ještě hodně práce, ale nechci pořád přidávat akorát rozcestníky.... nejvíc mě toho ještě čeká v gallerii, kde ještě ani není pořádný design... to bude trvat déle, ale co se týče takových těch rozcestníků typu, rozdělení filmů, ty budu dělat až za pochodu... takže k tomu životopisu... celý najdete v celém článku...:

Základní fakta:

Celé jméno: Ashley Michele Greene
Přezdívky: Chewy a nebo Asher
Datum narození: 21. února 1987 [znamení - ryby]
Místo narození: Jacksonville; Florida; USA
Rodina: Rodiče - Joe & Michele Greene
Staší bratr - Joe Greene
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 5'5'' [cca 165 cm]


Ashley Michele Greene se narodila 21. února 1987 v Jacksonvillu na Floridě. "Já budu vždycky holka z Floridy s jižními kořeny," řekla o sobě sama Ashley. [volně přeloženo mnou]. Ashley vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu se svými stále šťasně ženatými rodiči a starším bratrem Joem. Ashley se jmenuje druhým jménem Michele po své matce.
Od útlého věku se Ashley věnovala modelingu, kde si užila také spoustu úspěchů, např. v kampaních "Stop Staring", "Feng Junk" a nebo "Sutra"... Ale po té, co jí modelingové agentury řekly, že je pro tuto kariéru příliš malá, začala se zajímat o herectví a zamilovala si to.
 
 

Reklama