Tom Felton talks Ashley and 'The Apparition'

17. února 2010 v 22:46 | Blackey-ann |  Filmography
Ahoj. Po dlouhé době zase něco, asi si říkáte. Ale byla jsem nemocná a nedostala se na počítač, jak jsem předpokládala, bylo to totiž ještě horší... snad konečně se dostanu v pátek k tomu gallery boomu mám i něco nového, co jsem tak nějak poukládala v posledních dnech, ale z tohohle důvodu dneska nepíšu. Možná už jste slyšeli o tom, že Tom Felton je další ze členů castu v novém filmu Ashley, The Apparition. Momentálně se točí v Berlíně... no nevím, jestli ješt pořád, ale točilo, a MTV news udělali s Tomem krátký rozhovor, ve kterém mluví o Ashley a vážně moc pěkně, což mě těší :) Přeložila jsem vám jen část z toho rozhovoru... a berte to z rezervou. Kdo byste na můj překlad neměl nervy, tak originální a celý článek si můžete přečíst tady. Tak tady ta přeložená...:

Hvězda z Harry Pottera, Tom Felton natáčel v Berlíně film The Apparition pouze pár dní. A MTV s ním mělo šanci chatovat minulý týden. I v tomto krátkém čase, jak řekl, na něj ovšem Ashley Greene a Sebastian Stan udělali velký dojem.

'The Apparition' je momentálně středem pozornosti, protože budou přecházet ze dvou největších filmů pro mládež, z Harryho Pottera a Twilight ságy. Dodávám, že ještě k tomu je Sebastian z televizního seriálu Gossip Girl a je jasné, že se to zdá jako dokonalý koktejl pro dolary v kasách od dospívajících, a to navzdory tomu, že je 'The Apparition' popisováno jako něco mezi mystery a thrillerem.

"Dělá mi to velkou, velkou radost a to nejen proto, že jsem součástí skvělého projektu, ale také kvůli práci s tak vynikajícím [exciting - vzrušující... ale v češtině to zní divně] mladým talentem," řekl Tom pro MTV News. "Je to součást toho, opravdu, doufejme, být vybavený takovýmhle talentem."

Na Toma velmi zapůsobilo, jak neposkvrněná [untarnished?] je sláva Ashley Greene.

"Připadá mi jako velmi pozitivní, velmi, velmi přátelská mladá dáma, která v žádném případě 'Hollywood'. [asi že není posednutá Hollywoodem]," řekl Tom. "Víte, já jsem neměl žádná očekávání. V žádném případě není žádná 'diva' nebo něco podobného. Ona je velmi krásná dívka a zjevně extrémně talentovaná, což mě nadchlo, že můžu pracovat s tak svělou mladou talentovanou herečkou."

Překlad: Blackey-ann
Copy only with my source
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GreenS* GreenS* | Web | 18. února 2010 v 17:16 | Reagovat

U mě na blogu jsem mazala affs :/ Důvody tam jsou napsané :/ koukni se jak jsi dopadla :-) tak to jo,,, :)

2 Cherry Cherry | Web | 18. února 2010 v 17:52 | Reagovat

Fajn, teď mám Toma ještě radši :) Na film se celkem těším, má to být něco nového a originálního :D No jsem zvědavá no :D

3 Alice-Clara Cullen Alice-Clara Cullen | Web | 18. února 2010 v 19:46 | Reagovat

na ten film se těším :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama