Gallery update 0.1

18. února 2010 v 21:53 | Blackey-ann
Ahoj. Tak jsem se konečně dokopala k tomu gallery boomu a jak jsem to tak zhodnotila, tak jsou tam některé staré věci, které už pomalu nemají smysl. Teď mám na mysli zrovna ty candids fotky, jedny z 28.12.2009, kdy se Ash vrátila do L.A. a byla zastižena paparazzi na letišti i s Marlow a pak ještě jedny z 2.1.2010, kdy byla se svou BFF - nejlepší kamarádkou - nakupovat. Ale na co jsem chtěla třeba upozornit je to, abyste si všimli těch přívěšků, co mají obě na krku. Jsou stejné... ;)

Dále jsou tu věci staršího data, ovšem vážně krásné. To myslím scany z magazínu French Revue de Modes a photoshoot pro stejný časopis, který byl nafocen v minulém roce, ovšem Ash tam vypadá vážně úžasně a sexy a rozhodně stojí za to, si ty fotky prohlédnout. Dále mluvím také o akci "The Power of Youth" z 8. srpna 2009. Vím, že tohle už je opravdu dost vzdálené, ale musím to také doplnit. Postupně se chystám i na ty starší. Některé už mám uložené, jen je stačí dát do gallerie, ale na to teď nemám dostatek času. Tuto akci pořádala organizace DoSomething.org, pro kterou Ashley také pracuje a to např. v projektu Teens for Jeans, který se nedávno konal. Jsem dost pozadu, nemoc mi vypálila rybník. Tam jí to opravdu ohromně slušelo, na fotkách je i s Christian Serratos, na některých... a jen tak pro zajímavost měla tehdy prodloužené vlasy, uměle prodloužené, jelikož se zrovna mělo natáčet Eclipse.

A pak jsou tu věci relativně nové. A to photoshoot pro Interview Magazine, což jsou pouze tři fotky, ale velmi zajímavé a dost... odvážné, dá se říct. Dále jsou to scany z časopisu Marie Claire a zároveň photoshoot pro tento magazín, což je z toho všeho momentálně nejnovější. Je to pro březnové číslo časopisu a Ash tam má na sobě především oblečení a boty od Dolce & Gabbana.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GreenS* GreenS* | Web | 18. února 2010 v 22:03 | Reagovat

ale já jsem to nedělaa tvorbou zápisu...sice jsem ho tam měla,ale nikdo se tam nezapsal, tak jsem se tohodla, že to udělám podle toho, jak mě ty blogy baví... já nechci totiž z donucení třeba někam chodit... promin :(

2 Bella Bella | Web | 18. února 2010 v 22:10 | Reagovat

je krásná moc jí to sluší =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama