Únor 2010

Giorgio Armani: Milan Fashion Week Womenswear A/W 2010 |27/02/10|

28. února 2010 v 10:58 | Blackey-ann
Ahoj všichni! Jak se máte? Já jsem před chvílí vstala... no dobře, asi v deset no..., takže si musím celkem máknout. Chtěla jsem hodně přidávat dneska odpoledne ale nečekaně asi budu muset jít pryč, takže se to pokusím vytrhnout před tím... no nevím nevím... nějak mi dneska blbne CTRC + c, nechápu to... asi už je tenhle počítač po těch letech holt unavenej. Jinak se moc omlouvám, že jsem nepřidávala... zase.. ale to víte, škola... minulej tejden byl náročnej... jenom z biologie jsem dostala tři známky, celkem mazec... A příští týden jsou prázdniny... od pondělí do středy bych se teoreticky mohla dostat na internet, ale těžko říct... přejdu už radši k věci...:

Když jsem včera přibližně v půl jedný ráno viděl tyhle fotky, okamžitě mi bylo jasné, že je musím uložit a zveřejnit. Že jiná možnost prostě není... a tak jsem tu v půl jedný ráno ukládala fotky :D Naštěstí jich zase nebylo tolik, ale stejně jsem u toho počátače málem usnula, když se nahrávaly na imagebam. A o co jde? Po dlouhé době, kdy nebyly prakticky žádné novinky se objevily hned dvě akce, na které Ashley přišla. Ashley je totiž právě v Miláně, kde se koná každoroční týden módy [Fashion week] a včera 27. února 2010 navštívila módní přehlídku Giorgia Armaniho, myslím, že určitě všichni znáte. Vypadala vážně úžasně, fakt neskutečně jí to slušelo. Měla velmi barevné oblečení, skvěle sladěné a vážně perfektní. Kabelka je samozřejmě značky Giorgio Armani, jak jinaki. U těch šatů nevím. Mají ale velmi zajímavy střih a mě se hrozně líbí. I ty boty, přestože jsou růžové :D jsou skvělé. A samozřejmě nesmím opomenout skvělý účes, který má. Vážně vypadala nádherně, jako vždy :) Také mám pro vás video s rozhovorem, ale není moc dobře slyšet, takže si to musíte dát dost nahlas, ale nevadí;-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy 23rd Birthday Ashley Michelle Greene!

21. února 2010 v 14:09 | Blackey-ann |  Privacy
Ahoj! Vím, měla jsem si to přednastavit hned na 00:01 jako Cherry :D ale nebojte se, nezapomněla jsem na to nejdůležitější, co se v poslední době Ashley týká, rozhodně ne. Akorát to sem holt dávám ve dvě odpoledne, ale to přece vůbec nevadí, nebo snad ano? Doufám, že ne.
Naše milovaná talentovaná herečka, Ashley Michelle Greene má totiž dnes, 21. února 2010 své 23. narozeniny! Doufám, že je hlavně pořádně oslaví, protože to si zaslouží každé narozeniny a že si alespoň na chvíli odpočine od natáčení The Apparition.
Doufám, že do nového roka života jí čeká jen to nejlepší, hlavně štěstí a zdraví, jak se to obvykle přeje, spoustu nových hereckých příležitostí a nových úspěchů, které talent, jakým Ashley je, rozhodně čekají! Doufám, že se v dalším roce nestane nic, co by jí z tváře smazalo ten věčný optimismus a úsměv... já vlastně ani pořádně nevím, co říct. Všechno už bylo ve stručnosti řečeno, tak snad už jen...

Všechno nejlepší k narozeninám!
Všetko najlepšie k narodeninám!
Happy Birthday!
!Feliz Cumpleaňos!
Joyeux anniversaire!
Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag!
Wszytskiego najlepszego z okazji urodzin!

A pro velký úspěch...:
Boldog születésnapot!
...to je maďarsky :D


Tohle video, které jsem našla na SM.blog.cz je opravdu moc krásné. Je z minulého roku, tuším z Twi tour, kdy fanoušci společně s Jacksonem Ashley zazpívali Happy Birthday a dneska se to více než hodí... je to vážně krásné :)

Signs Autographs in Berlin 17/02/10 !!!

19. února 2010 v 22:11 | Blackey-ann
Už jsem si začínala myslet, že v Německu snad nemají žádné paparazzi nebo co! Ale mají! Mají :D Sice ne zrovna dvakrát aktivní, udělali jen dvě fotky, ale to je vedlejší, Ashley žije, to je hlavní! :D Jak víte, tak momentálně točí nový film 'The Apparition' v Berlíně, ale nikde široko daleko nebyly žádné fotky, které by její přítomnost potvrzovaly... no bylo jasné, že tam je, ale víte, co tím chci říct. Jak je Berlín daleko od České Republiky? Mohla by se třeba stavit... v Praze nebo tak... až na ty kapsáře a některé městské části je to krásné město :D No nic, zpět k věci. Ashley byla na dvou fotkách ze 17. února 2010 zachycena jak telefonuje a zároveň dává autogramy svým fanouškům. Vypadá opravdu velmi, velmi unaveně, vážně dost, ale přesto jí to moc sluší. Líbí se mi ta mikina. No natáčení je asi náročné, také už byl večer a tak, takže se ani nedivím... Myslím, že ani nemá make-up, ale u člověka, jako Ashley, který je přirozeně krásný - to se tak někdo má:D - ani není potřeba... jsem ráda, že se ty fotky objevily...:

imagebam.com imagebam.com

On Late Night with Jimmy Fallon

19. února 2010 v 20:46 | Blackey-ann |  Videos
Ahoj! Jak pak se máte moji draze milovaní návštěvníci? Nějak mě to chytlo, vážně celkem dost, takže jsem se rozhodla, že tenhle víkend se budu věnovat především tomuhle blogu, žádnému jinému nebo tak... tedy co nejvíc to půjde... no to že jsem se rozhodla je sice pěkné, otázkou je, jestli se mi to podaří, ale snad ano. Akorát si nejsem moc jistá nedělí odpoledne... ale večer bych měla mít čas. Dneska jsem se rozhodla doplnit zase něco trochu staršího data, i když zase ne tolik.
Jsou to dvě videa,doufám, že budou fungovat, když tak vám sem dám odkazy, ale musím to nejdřív ozkoušet :D Jsou to videa z 8. ledna 2010, kdy Ashley přijala pozvání a přišla do známé večerní talk show Jimmyho Fallona [Late Night with Jimmy Fallon]. Vážně moc jí to tam slušelo, vypadala tehdy skvěle - ne že by to bylo nějak výjimečné... :D ale to jsou detaily. V první části Ashley mluví o tom, jaké to je být součástí Twilight ságy, Jimmy se jí ptá např. na e-mailovou adresu Alice Cullen, která je ve filmu New Moon, jestli opravdu existuje... tak neexistuje :D a v tom druhém tom, jak trávila Vánoce se svou rodinou, především... a dále mluví o photoshootu pro SOBE, o těch malovaných "plavkách"...:sources: x - x

A aby toho nebylo málo, tak mám pro vás ještě fotky z téhož dne, kdy Ash přicházela do studia a oblehli jí fanoušci a ona se jim podepisovala. Vypadá nádherně a pořád se usmívá, což je skvělé... poslední dobou už to bylo lepší, ale dřív mi prostě přišlo, ještě před koncem roku, že se na těch akcích skoro nesměje...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Marie Claire photoshoot: Behind the scenes

18. února 2010 v 22:09 | Blackey-ann |  Videos
Ahoj. Jak se máte? Já už rozhodně líp... konečně můžu mluvit, dýchat a když se směju, tak se rozkašlu jenom občas. Původně jsem si myslela, že čtvrtky jsou pasé naprosto a pokaždý, ale našla jsem si čas... a nějak mě to sebralo, že chci prostě zveřejnit co nejvíc... Bude to asi takhle. Budu přidávat, když budu mít čas. Tím pádem pondělí a čtvrtky jsou kritický... naopak víkendy jsou celkem v pohodě, ovšem podle toho, jestli někam jdu nebo ne... a také mám závazky i jinde. Že se moje neaktivita odrazila na návštěvnosti... to si celkem dobře uvědomuju, ale já nejsem ten typ člověka, kterej by to moc řešil... a hlavně tenhle blog nijak extra návštěvnost neměl nikdy :-D Nerada něco slibuju, když si nejsem jistá tím, zda to dodržím... proto budu formulovat své myšlenky jinak... pokusím se napravit a přidávat víc a novinky, otázkou je, jestli se mi to podaří. Nechci to tu zavřít, v žádném případě, na to mě to tu až moc baví, i když to tak zrovna dvakrát nevypadá :D No nic... už zase moc mluvím, tak přejdu k tématu tohoto článku...

Jak jsem se už zmiňovala v gallery boomu, Ashley nedávno nafotila nový photoshoot pro magazín Marie Claire a to především s oblečením a botami od Dolce & Gabbana. A já vám sem dneska dávám video z behind the scenes, kde jsou záběry z focení tohoto photoshootu, ale především tedy rozhovor s Ashley, kde mluví o tom focení, o svém stylu a tak podobně. Také mluví i o Alice Cullen [jak víte, její role v Twilight sáze, to snad ani nemusím říkat :D]


source: x
gallery links: x - x

Gallery update 0.1

18. února 2010 v 21:53 | Blackey-ann
Ahoj. Tak jsem se konečně dokopala k tomu gallery boomu a jak jsem to tak zhodnotila, tak jsou tam některé staré věci, které už pomalu nemají smysl. Teď mám na mysli zrovna ty candids fotky, jedny z 28.12.2009, kdy se Ash vrátila do L.A. a byla zastižena paparazzi na letišti i s Marlow a pak ještě jedny z 2.1.2010, kdy byla se svou BFF - nejlepší kamarádkou - nakupovat. Ale na co jsem chtěla třeba upozornit je to, abyste si všimli těch přívěšků, co mají obě na krku. Jsou stejné... ;)

Dále jsou tu věci staršího data, ovšem vážně krásné. To myslím scany z magazínu French Revue de Modes a photoshoot pro stejný časopis, který byl nafocen v minulém roce, ovšem Ash tam vypadá vážně úžasně a sexy a rozhodně stojí za to, si ty fotky prohlédnout. Dále mluvím také o akci "The Power of Youth" z 8. srpna 2009. Vím, že tohle už je opravdu dost vzdálené, ale musím to také doplnit. Postupně se chystám i na ty starší. Některé už mám uložené, jen je stačí dát do gallerie, ale na to teď nemám dostatek času. Tuto akci pořádala organizace DoSomething.org, pro kterou Ashley také pracuje a to např. v projektu Teens for Jeans, který se nedávno konal. Jsem dost pozadu, nemoc mi vypálila rybník. Tam jí to opravdu ohromně slušelo, na fotkách je i s Christian Serratos, na některých... a jen tak pro zajímavost měla tehdy prodloužené vlasy, uměle prodloužené, jelikož se zrovna mělo natáčet Eclipse.

A pak jsou tu věci relativně nové. A to photoshoot pro Interview Magazine, což jsou pouze tři fotky, ale velmi zajímavé a dost... odvážné, dá se říct. Dále jsou to scany z časopisu Marie Claire a zároveň photoshoot pro tento magazín, což je z toho všeho momentálně nejnovější. Je to pro březnové číslo časopisu a Ash tam má na sobě především oblečení a boty od Dolce & Gabbana.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tom Felton talks Ashley and 'The Apparition'

17. února 2010 v 22:46 | Blackey-ann |  Filmography
Ahoj. Po dlouhé době zase něco, asi si říkáte. Ale byla jsem nemocná a nedostala se na počítač, jak jsem předpokládala, bylo to totiž ještě horší... snad konečně se dostanu v pátek k tomu gallery boomu mám i něco nového, co jsem tak nějak poukládala v posledních dnech, ale z tohohle důvodu dneska nepíšu. Možná už jste slyšeli o tom, že Tom Felton je další ze členů castu v novém filmu Ashley, The Apparition. Momentálně se točí v Berlíně... no nevím, jestli ješt pořád, ale točilo, a MTV news udělali s Tomem krátký rozhovor, ve kterém mluví o Ashley a vážně moc pěkně, což mě těší :) Přeložila jsem vám jen část z toho rozhovoru... a berte to z rezervou. Kdo byste na můj překlad neměl nervy, tak originální a celý článek si můžete přečíst tady. Tak tady ta přeložená...:

Hvězda z Harry Pottera, Tom Felton natáčel v Berlíně film The Apparition pouze pár dní. A MTV s ním mělo šanci chatovat minulý týden. I v tomto krátkém čase, jak řekl, na něj ovšem Ashley Greene a Sebastian Stan udělali velký dojem.

'The Apparition' je momentálně středem pozornosti, protože budou přecházet ze dvou největších filmů pro mládež, z Harryho Pottera a Twilight ságy. Dodávám, že ještě k tomu je Sebastian z televizního seriálu Gossip Girl a je jasné, že se to zdá jako dokonalý koktejl pro dolary v kasách od dospívajících, a to navzdory tomu, že je 'The Apparition' popisováno jako něco mezi mystery a thrillerem.

"Dělá mi to velkou, velkou radost a to nejen proto, že jsem součástí skvělého projektu, ale také kvůli práci s tak vynikajícím [exciting - vzrušující... ale v češtině to zní divně] mladým talentem," řekl Tom pro MTV News. "Je to součást toho, opravdu, doufejme, být vybavený takovýmhle talentem."

Na Toma velmi zapůsobilo, jak neposkvrněná [untarnished?] je sláva Ashley Greene.

"Připadá mi jako velmi pozitivní, velmi, velmi přátelská mladá dáma, která v žádném případě 'Hollywood'. [asi že není posednutá Hollywoodem]," řekl Tom. "Víte, já jsem neměl žádná očekávání. V žádném případě není žádná 'diva' nebo něco podobného. Ona je velmi krásná dívka a zjevně extrémně talentovaná, což mě nadchlo, že můžu pracovat s tak svělou mladou talentovanou herečkou."

Překlad: Blackey-ann
Copy only with my source

Co se týče dneška... a uplynulých dní...

8. února 2010 v 21:19 | Blackey-ann |  Webmiss
Ahoj! Jak se máte? Abych pravdu řekla, tak já dost bledě... chrchlám jak nějakej tuberák a je mi zle... už i přes víkend mi bylo, ale dneska je to horší. Zejtra píšeme další test a já nechala učebnici ve škole, takže fakt super... jak má mít pak člověk dobrý známky? Když mě nějaká biologie rostlin fakt vůbec nic neřiká... no hlavně mě to vůbec nebaví... a k tomu jsem nechala omylem ve škole učebnici a ty věci, co jsem našla na internetu jsou snad ještě horší než ty, co sou psaný v tý učebnici... grr:-(
No co se dá dělat, holt nezačnu moc dobře, ale já si to nějak opravím snad... měřila jsem si teplotu... no spíš stydnu, než že bych měla teplotu... včera jsem naměřila 33.8, takže začínám podezírat náš teploměr, že je mírně přepracovanej, ale dnešní pokus už byl úspěšnější a stejně jsem studená... čekala bych, že budu mít aspoň já nevim... přes 36, ale ono ne...
K věci. Slibovala jsem, že dneska budu přidávat. No trochu se to vymklo z ruky, protože mi bylo fakt zle, ale nemyslete si, že jsem zůstávala nějak obzvlášť pozadu. Ukládala jsem nějaké fotky, které se zítra chystám nahrát do galerie a pak konečně už zveřejním ten gallery boom, který slibuju už asi měsíc :D Vím, že má práce na tomhle blogu není ideální, ale prostě mi do toho vždycky něco vleze, mě to fakt mrzí, jen si nemyslete...
Tak zatím bye..
Blackey-ann

'Skateland' movie clip from Sundance Film Festival

4. února 2010 v 23:42 | Blackey-ann |  Videos
Hola amigos! Que tal? Asi asi o muy bien? Yo no muy bien... porqué hoy yo tenía un examen de clase espaňol y... no prostě jsem to naprosto pokonila, abych to zkrátila. Ne vážně, katastrofa :D A zejtra mě čeká další, vážně skvělej tejden. Dneska mi bylo celej den celkem špatně od žaludku a zítra píšeme z fyziky nebo z chemie, nebo něčeho takovýho :D a ještě musím odpoledne dělat referát... asi se zblázním. Každopádně se neskutečně těším na sobotu, 6. února 2010, ale je celkem vedlejší proč :D Po dlouhé době se zase ozývám... se mnou je to tak... jeden tejden jo, pak zase ne... divím se, že sem dneska přišlo dokonce asi 13 lidí, to je úspěch vzhledem k mé aktivnosti :D ale doufám, že se to brzy zlepší... snad ano... Každopádně je dost pozdě, takže přejdu rovnou k věci.

Jak možná víte, tak se nedávno konal Sundance Film Festival 2010, na kterém byly mimochodem přítomny Kristen Stewart a Dakota Fanning... no a právě na Sundance festivalu se konala oficiálně neoficiální premiéra a já mám pro vás první oficiální - :D to je taky věta tohleto - klip z filmu jménem Skateland, ve kterém Ash hraje postavu jménem Michelle. Fotky z Německa se nějak bohužel neobjevují, takže se musíte spokojit s tímhle :D No mám tam i nějaký ten shoot k ukládání... Ale zpět k hlavnímu bodu programu. Musím říct, že Ashley to tam opravdu neskutečně moc sluší, vypadá nádherně. A jsem na ten film strašně zvědavá... no nevím, jestli se někdy v životě dočkáme toho, že se dostane do ČR :D ale až bude taková možnost, tak si ho stáhnu - ano, já vím, že je to nelegální - a pustím si ho. Teď už vážně musím letět, tatínek bývá nerudný, když jsem na počítači moc dlouho. Tak si ten klip pusťte, stojí to za to. Do galerie jsem vám ještě před několika týdny už no... tak dva zpátky to jsou, nahrála i stills fotky z tohoto filmu, musím se kouknout, jestli za tu dobu nějaké nepřibyly, tak enjoy!imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits video: x