Leden 2010

Twitter 0.2

31. ledna 2010 v 22:10 | Blackey-ann |  Privacy
Ahoj. Tak já vím, že to flákám. Ale můj čas na blogaření pravděpodobně teprve přijde. Není čas. Tenhle víkend rozhodně nebyl a celý týden byl hektický kvůli vysvědčení a ten minulý taky. Měla jsem tak trochu omezený přístup na počítač, právě kvůli vysvědčení, no nebudu to tu rozpatlávat :D

Každopádně mám nějaké předpřipravené články v rozepsaných, takže je zveřejním pravděpodobně v průběhu tohoto týdne, ale tohle je velmi aktuální a tak to musím přidat hned. Jde o to, že jak asi víte, tak Ashley dost často chodí na twitter a tentokrát tweetla velmi zajímavou informaci ohledně jejího nového filmu Apparition... a jehož natáčení začne, teď se držte, ZÍTRA!
"Zítra začínáme natáčet "The Apparition"! Děkuju všem svým fanouškům za lásku a podporu a za to, že se to vůbec mohlo uskutečnit! Miluju vás lidi!"

Podle mých informací, by se údajně měla větší část filmu natáčet v Německu, ale nejsem si tím tak jistá. To je jenom kousek odtud... třeba by se mohla zastavit v Praze :-D No to asi ne... já vím... každopádně jse to skvělé, hrozně se na ten film těším, jsem zvědavá. :) Teď už musím běžet, tak já se zase někdy ozvu. I love you guys!

InStyle and Warner Bros. 67th Annual Golden Globes Post-Party

19. ledna 2010 v 16:59 | Blackey-ann |  Videos
Ahoj. Tak už máme uzavřené známky. No radši se k tomu ani nebudu vyjadřovat. Katastrofa! No ne... zas tak hrozný to neni, ale je to dost zlý... když si to člověk přebere tak je lepší než na konci loňského roku, ale mám navíc 4 z matiky, což mě fakt štve, ale co se dá dělat. Rozhodla jsem se to dneska alespoň trochu dohnat. Ne v tom, že bych dneska hodně přidávala, ale začnu postupně ukládat fotky a všechno do počítače a následně do galerie a o víkendu udělám velký update v galerii. Přesto jsem nechtěla zůstat pozadu alespoň s těmahle aktuálníma fotkama, takže se plynule dostávám k hlavnímu bodu tohoto článku... jak se máte vy vlastně?
Mám pro vás 18 fotek z neděle, 17. ledna 2010, kdy se Ashley, společně s Kellanem Lutzem, Peterem Facinellim, Edim Gathegim a Bryce Dallas Howard tuším, zúčastnila akce s oficiálním názvem InStyle and Warner Bros. 67th Annual Golden Globes Post-Party tedy párty, která následovala po předávání Zlatých Glóbů, kterých se tedy ani Ashley ani nikdo z jmenovaných. Pouze Anna Kendrick, která měla dokonce i nominaci, bohužel nevyhrála a Taylor Lautner. Tu párty prevděpodobně tedy pořádal InStyle magazín a Warner Bros., jak jste si mohli odvodit. A je to dokonce i jiná party, než byla after party, na které byla Anna s Taylorem, takže v tom mám tak trochu maglajs. Já sice sleduju hlavně Ashley, ale musím říct, že tohle mě dost zmátlo :D Každopádně Ashley vypadala skvěle, jako vždycky, to už není žádná novinka. Jen mi přijde, že na některých těch fotkách se tváří tak nějak až smutně... já nevím, asi se mi to zdá, ale na některých mi prostě přijde taková vyčerpaná, když se kouknete do výrazu těch očí... já nevím. Každopádně se mi moc líbilo, jak měla upravené vlasy. Sice když je má rozpuštěné, jsem radši, ale tenhle účes jí moc slušel a ty šaty jsou velmi zajímavé. Ještě mám pro vás i jedno video, na kterém jsou záběry Ashley, když odchází... a nebo přichází spíš, těžko říct...


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits: x

edit: 19. ledna 2010 17:52
credits [video]: x

Twitter 0.1

17. ledna 2010 v 16:59 | Blackey-ann |  Privacy
Ahoj! Chtěla jsem jen říct, že je mi až trapně, že jsem tak neaktivní, ale opravdu nemám vůbec čas. Ashley se teď objevuje všude možně a já to nestíhám pomalu ani sledovat. Zítra se chystám vykašlat na veškeré povinnosti a přidat nějaké novinky, nebo si je alespoň připravit, ale dneska pravděpodobně stihnu jenom tohle. Mám toho teď hodně ve škole, to víte, pololetí... ale příští týden už nám uzavírají známky, takže to snad bude lepší... přejdu rovnou k věci, protože toho času zase není tolik...
Jak asi všichni víte, tak 12. ledna 2010 udeřilo na Haiti ničivé zemětřesení s počtem obětí přesahujícím 100 000... Ze všech zemí se ozývá pomoc a nezůstávají pozadu ani jednotlivé slavné osobnosti... A nejen Ashley, všechny celebrity... tedy hodně z nich vyzívá lidi na svém twitteru, aby se pokusili jakkoliv pomoct. A Ashley je jednou z nich, jak už jste si mohli odvodit. Na svém oficiálním twitteru AshleyMGreene nabádá lidi, aby poslali SMS zprávu, kterou darují 10 dolarů Červenému kříži do jejich fondu na pomoc obětem katastrofy. V přesném překladu:
"Textovkou "Haiti" na 90999 pošlete 10 dolarů na fond Červeného kříže. Prosím, udělejte co můžete v této krizové době." A druhou zprávou dává odkaz na oficiální stránky Červeného kříže - www.redcross.org. Říká, že měla hodně otázek a že všechny odpovědi našla právě tam a tím nás vyzívá, abysme se tam taky podívali, pokud bysme měli nějaké otázky k tomu, jak můžeme pomoci. Já osobně si nejsem jistá, jestli můžu poslat sms do Států, ale pokud ano, tak rozhodně pošlu... a nebo možná je i nějaká sbírka v rámci ČR. Od Ashley je to vážně úžasné... že se snaží alespoň trochu zapojit. Není z Twilight castu sama. Rachelle Lefevre třeba darovala krev na pomoc raněným, Edi Gathegi na svém twitteru také nabádá k tomu, aby lidé pomohli. A i celebrity jako Alyssa Milano, Rose McGowan... obě psaly na svůj twitter o zemětřesení na Haiti a o tom, že můžeme pomoci...

Photoshoot for SOBE Zero Lifewater

9. ledna 2010 v 14:03 | Blackey-ann |  Videos
Ahoj! Jak se máte? Já dost špatně, nějak se necítím celkově dobře a ve škole je toho teď hrozně až neskutečně moc, a i o víkendu mám spoustu jiné práce... učení... a tak... ale chtěla jsem přidat alespoň něco. V galerii už mi visí nějaké Candids fotky a ještě mám další věci v dokumentech, tak to chci nějak dodělat, ať je tu zase pár novinek a ne jenom prázdno... :D
A dneska začnu tím, že zveřejním něco hodně nového. A ta věc se týká nového photoshootu Ashley. Nafotila ho pro firmu SOBE a je to tuším photoshoot na reklamní kampaň, můžete na těch fotkách vidět Ash v rukách s lahví Lifewater od Sobe... Ashley to opravdu neskutečně sluší, podle mého jeden z nejlepších photoshootů za poslední dobu. Je tam nádherná. Pokud jsem to správně pochopila, tak ty plavky v skutečnosti nejsou plavky, ale je to malba na nahé tělo... ovšem nejsem si tím úplně jistá... pokud je to tak, tak je div, že se jí to v té vodě neumilo... Ashley to opravdu neskutečně sluší, obzvlášť se mi líbí ta fotka, ze které jsem udělala avatar a obecně ty v těch růžových plavkách se mi líbí asi víc... A jedna z oblíbených je taky ta 5., co jsem dala sem na ukázku... Opravdu jsem si tenhle shoot oblíbila, uvidím, možná i splácám nějaký wall v PS...:D Dále mám pro vás ještě k těm fotkám - kterých je 29, ovšem některé jsou tam 2x. Paradoxně jsou ty větší méně kvalitní - nějaká videa z behind the scenes a také rozhovor s Ashley na focení tohoto shootu. Myslím si, že jí to bavilo... alespoň to tak vypadá. Ty fotky alespoň vznikli nádherné... :) Rozhodně stojí za to se kouknout na všechny ty fotky, jsou perfektní...Video o přípravě na focení...:

Rozhovor s Ashley...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Credits [photos]: credits: x-x
videos from youtube.com

New Role for Ashley in the movie "The Apparition"

5. ledna 2010 v 18:53 | Blackey-ann |  Filmography
Ahoj! Dneska mám náladu na článek obsahující více textových informací. To se moc často nestává. A hlavně ne v době, kdy absolutně nemám čas tak jako dneska, ale není jiného zbytí... :D Našla jsem skvělé téma na článek a nemůžu ho jen tak zahodit. Vlastně mi tahle informace naprosto unikla až do dneška, kdy na jedné skvělé stránce - moc děkuji mimochodem - AshleyFreaks.org napsali informaci o herci jménem Sebastian Stan. Nechápala jsem proč, ale teď už je mi to jasné :D Stačilo si ho přečíst, že ano... :D

Slyšeli jste už o tom? O filmu s názvem "The Apparation"? Já ne, do dnešního večera :D The Apparation mimochodem znamená v překladu: Přízrak či Zjevení. Myslím, že to bude pěknej horor... ovšem nemyslím to tak, že to bude špatný film, ale má to být skutečně žánrově horror střihnutý s thrillerem. Tak jsem si říkala, který horror vlastně není alespoň trochu střihnutej s thrillerem, ale to je vedlejší. Mých myšlenkových pochodů si nevšímejte.
A právě Ashley byla obsazena do hlavní role tohoto filmu! Není to skvělé? Hrozně jí to přeju, opravdu a už se strašně těším. Bude to sice horor, na ty já moc nejsem, ale překousla jsem Summer's Moon, překousnu i tohle. Do druhé hlavní role byl obsazen právě již zmiňovaný herec ze seriálu Gossip Girl, Sebastian Stan. Někteří ho možná znáte. Příběh by měl být údajně inspirován skutečnou událostí. Bude o mladém páru, který budou přestavovat Ashley se Sebastianem, které začne pronásledovat nadpřirozené síly... ještě nebylo nikde zveřejněno více podrobnějších informací. Jen že snímek bude režírovat Todd Lincoln, který je zároveň autorem scénáře a podle mých nepodložených informací:D to bude jeho první dílo v roli režiséra. Bude to natáčeno ve spolupráci se společností Dark Castle Entertainment. A další nepodložená neoficiální zpráva je, že by se mělo začít natáčet již 1. února tohoto roku, 2010... a to v Německu. Na to mají teda ještě dost práce v obsazování, vzhledem k tomu, že jsou známa zatím pouze tři jména. Tím třetím je ne moc známý herec Luke Pasqualino, který ztvární postavu jménem Kwan. Jméno postavy, kterou bude hrát Ashley zatím ještě není známé.

Zase tak dlouhý článek to nebyl no. Každopádně Ashley gratuluji k nové roli, jsem opravdu velmi zvědavá a mám radost, že byla obsazena, protože je to skvělá herečka, jak všichni tady jistě víme :D Ještě sem dneska dám pravděpodobně jeden krátký gallery update, ale ještě nevím... tak se mějte... ahoj!

Silvestr + Nový rok + Omluva

3. ledna 2010 v 16:59 | Blackey-ann |  Webmiss
Ahoj! Tak co, jak jste si užili poslední den roku 2009? Já jsem Silvestra slavila s rodinou, jako obvykle... nebylo mi povoleno kamkoliv jít, ale mě to ani nevadilo... Byla celkem zábava... hráli jsme nějaké hry, táta mi dovolil pít... prej: "No když je ten Silvestr" :D a tak... Také tedy slavím úspěch, konečně jsem po době, co jsem na blogu, přišla na to, jak nastavit okraje tak, aby správně navazovaly na stránku... takže si příště, až budu měnit design konečně možná troufnu i na komplikovanější nařezání... Ale tenhle tu ještě nějakou chvilku zůstane, snad vám to nevadí. A galerie si tedy na nový design ještě nějakou chvíli počká, jelikož photoshop mi nějak stávkuje. Asi jsem ho převařila, nebo já vážně nevím. Dneska jsem viděla naprosto dokonalý wallper, který vytvořila jedna kamarádka, ale bez jejího svolení vám ho sem nemůžu dát, tak možná jindy...
A jak jste do nového roku 2010 vstoupili vy? Doufám, že s úsměvem:-) Já rozhodně... sice ne tak jako loni, to jsem zrovna když začalo odbíjet dostala neskutečný záchvat smíchu po té, co jsem seriál "Jen počkej zajíci" překřtila na "Dej si bacha, králíku!" :D Ale rozhodně jsem vstoupila optimistická, no jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. Doufám, že i vy... a že co nejdýl, samozřejmě...
Dáváte si nějaká předsevzetí? Já většinou ne, no ale vždycky se najde alespoň jedno. To letošní se budu snažit splnit, doufám, že se mi to podaří, ale říkat vám ho nebudu :D Radši...
Na závěr jsem se chtěla omluvit, že jsem posledních pár dní opět nepřidávala. Ale zítra začíná škola a je toho hodně... no a hlavně jsem tedy nebyla doma. Ještě dnes vám snad stihnu nahrát do galerie nějaké fotky, možná ale vypustím popisky, abych toho stihla víc. Ještě nevím. Každopádně hodit vám to sem na domovskou stránku stihnu pravděpodobně až zítra, ale v galerii by to mělo být hned...
Tak zatím...
Blackey-ann