Picture of the month - January [voting]

6. prosince 2009 v 13:46 | Blackey-ann |  Picture of the month
Ahoj. Po dlouhé době se zase ozývám... já vím, že to poslední dobou flákám, ale myslím, že to každý z vás zná... není čas, je škola, učení a podobné věci. Já zatím tedy ve škole prolézám bez problémů tohle pololetí, když nepočítám fyziku, ale stejně, učit se musím. Nedávno jsme psali test z biologie, já jsem se na něj šrotila asi nejvíc, když nepočítám matiku, tenhle rok a stejně to dopadlo katastrofáně... no ale prozenchym, příčné přepážky, to už si budu pamatovat do smrti smrťoucí....

Ale k věci. Když jsem se rozhodla zřídit tuhle rubriku, říkala jsem si, že jo, je to celkem oblíbené, co tak vidím, hodně lidí to má na stránkách... jenže dneska jsem se rozhodla, že sem dám první hlasování o Obrázek měsíce a vlastně ani nevím, jak to má být... víte, někteří lidé dávají v prosinci na měsíc leden a jiní zase v prosinci na měsíc prosinec... jak to tedy je? Každopádně bych byla ráda, kdybyste hlasovali o POTM měsíce Leden... nebo prosinec? Vybrala jsem vám čtyři fotky a dá se říct, že to má i téma a to The Twilight saga: Cast tour 2009, počítám do toho i tu premiéru...:

Tak která fotka se vám líbí nejvíc?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Picture of the month...?

č. 1
č. 2
č. 3
č. 4

Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 7. prosince 2009 v 18:35 | Reagovat

No já to dávám, jako že v prosinci na leden, ale teď to tak nemám, protože jsem blog asi čtrnáct dní sabotovala :) Tak jsem dala listopad -> prosinec a pak dám rovnou na únor :) Hlasuju pro trojku, tam mě Ashley uchvátila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama