Behind the scenes of photoshoot for Maxim magazine

1. prosince 2009 v 19:23 | Blackey-ann |  Videos
Ahoj! Dneska mám pro vás připravené ještě... asi tři články kromě tohohle... takže celkem čtyři, ovšem silně pochybuji o tom, že se mi to podaří splnit. Ovšem všechny ty články se týkají videí, takže by to asi zase tak komplikované být nemělo... Ale budu tu moct být už jen tak přibližně dvacet minut a potom až později večer a to není jisté, takže každopádně jasné jsou dva články. Tenhle plus ještě jeden podle mě dost zajímavý a zároveň i důležitý. Ale k věci, ať neztrácím drahocený čas...

Mám pro vás video, které bylo natočeno během focení photoshootu Ashley pro prosincové číslo pánského časopisu Maxim, pro který mimochodem Ash fotila už loni. Ale ten letošní je podle mě lepší. Neskutečně jí to sluší, vypadá vážně vezvadně a celý ten photoshoot je velmi sexy. Fotky, které jsem vám nahrála do galerie nejsou moc kvalitní a doufám, že se objeví i lepší fotky, ale jsou tam pravděpodobně všechny, nebo jejich velká část, akorát o malých rozměrech. Ashley má na focení photoshootů podle mě skutečný vrozený talent. Vždycky ví, jak se má zatvářit. Narozdíl ode mě... já vždycky vypadám naprosto strašně, když vím o tom, že se fotím. Myslím, že už není nutné cokoliv dodávat... tady je to video a pod ním odkaz na galerii...:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits: x-x

To první x je zdroj videa, to druhé zdroj fotek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 4. prosince 2009 v 20:01 | Reagovat

Njn modelka xD
No mám se celkem dobře, když vezmeme na vědomí že je víkend, ale když vezmeme na vědomí to, že jsem ho měla strávit s úplně nejvíc nejúžasnějším člověkem a nestrávím, tak je to celkem k vzteku. To nám ti rodiče dělají snad schválně. Tento týden byl celý jako jeden zlý sen. Což mi připomíná ten fakt, že bych mohla jedné kamarádce konečně dodělat dárek, který jsem jí slíbila k narozeninám, které měla v půlce listopadu, ale tak to už jsou zase moje nedostatky xD A jak se máš ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama