Listopad 2009


InStyle; Yelloween; Good day NY & Maxim's celebration

25. listopadu 2009 v 19:13 | Blackey-ann
Ahoj! No tak dnes tu pro vás mám něco trochu víc, ale ještě než se vrhnu na popisy jednotlivých fotek, chtěla jsem se vás zeptat na jednu velice důležitou věc... vážně, bude to osudový dotaz.... Jak se dneska máte?:-D Jo já vím, že jsem idiot, nemusíte mi to říkat, jsem si toho vědoma:-D Ale tek mě to zajímá. Já se mám celkem fajn, protože mám dobrý pocit z dobře napsaného testu... ale ne toho z fyziky teda, ten jsem víc než jen pokonila...:D ale taky se mi svírá žaludek z jedný věci, kterou musím udělat a furt jsem se k tomu ještě neodhodlala. Ale ještě než se dostanu k tomu hlavnímu...:-D Tenhle blog zažívá první úspěch... kromě toho, že už teda návštěvnost netvoří pouze a jedině moje návštěvy:-D tak mám i oficiálně první aff! Je to Cherry z úžasné stránky agreene.blog.cz a jsem hrozně ráda, že jsme spřátelily:-)

Ale teď už k věci. Viděli jste někdy někdo napsaný plíce s y?? No to je fakt zvěrstvo, to vám povím... jen pro představu... plýce.. bože! Dobře, to pořád neni k věci, ale teď už fakt... Mám pro vás zprvu pouze tři, zato naprosto dokonalé, fotky z photoshootu, který je prvním shootem vloženým do galerie, mimochodem, který Ashley nafotila pro časopis InStyle. Tento časopis vychází i u nás, pokusím se zjistit, jestli i se stejným obsahem, ale sině o tom pochybuju. Na každé z těch fotek má Ashley jiný účes a výraz a na každé vypadá dokonale. Nejvíc se mi líbí asi ta první, kterou vám dávám sem pro ukázku, ale velmi mě zaujala ta poslední, ten účes a tak obecně....

Druhou věcí, kterou jsem nahrála do galerie už včera je 54 fotek z akce z 31.října 2009 z Halloweenské párty v klubu Tao & Lavo. Oficiální název akce byl Veuve Clicquot's Yelloween At Tao & Lavo a já se domnívám, že to bylo snad při příležitosti otevření tohoto klubu, každopádně akci moderovali právě Ashley a společně s ní Kellan Lutz. A vzhledem k tomu, že to byla party halloweenská, všichni měli kostými. Na některých fotkách můžeme vidět i herce ze seriálu True Blood... takový souboj upírů tam byl, ovšem ani jeden z nich nebyl za upíra. Ashley byla za něco, co by teoreticky mohlo být paví ženou nebo něčím podobným. Každopádně když jsem to viděla poprvé, přišla mi na mysl dvě slova: hodně peří. Přesto je ten kostým nádherný a moc jí to slušelo, víc než to. Vypadala úžasně, byla krásně nalíčená, skvělé boty, skvělé šaty... I tehdy měla prodloužené vlasy a skvěle učesané. Hrozně se mi líbí ta ozdoba, ktetou má do nich vpletenou. Jen tak pro zajímavost, Kellan Lutz byl za něco, co se asi mělo podobat něčemu, co mělo připomínat Batmana, ale stoprocentně jistá si tím nejsem.

Třetím updatem jsou fotky ze včerejška, z 24. listopadu 2009 a stejně tak i poslední fotky, které jsem nahrála. Takže mám pro vás 16 fotek ze show Good day New York, ve které byla Ashley hostem a ze které jsem našla i jedno krátké video. Ashley je pověstná tím, že jí to sluší prakticky vždy a všude, ale tentokrát myslím, že se opravdu překonala. Její outfit je neskutečně úžasný. Hrozně se mi líbí, jak měla udělané vlasy, ty nádherné šaty, není to přehnané, přeplácané a neuvěřitelně jí to přistane. Hrozně bych takovéhle šaty chtěla... no ale je asi osud, že já si je nikdy nebudu moc dovolit, kvůli své postavě, ale to je vedlejší. Stále nedokážu pochopit, jak dokáže chodit na botech s takovým strašným podpatkem! To musí mít nejmíň 10 cm, spíš víc... Ne že bych na takovém podpatku nikdy nestála, ale bolely mě nohy jako psa a Ash v tom chodí skoro pořád... nechápu to. Ale její výběr bot jsem vždycky obdivovala a ani tentokrát nezklamala.

Druhou akcí z data 24. listopadu 2009 byla 'oslava' či jak je vhodné to nazvat, prosincového výtisku časopisu Maxim, pro který stejně jako loni Ash nafotila nádherný photoshoot, který časem také do galerie nahraju... časem...:-D Možná... ale jo, určitě. A ten shoot do tohoto prosincového čísla je podle mě lepší než ten předešlý, ale to je pouze můj názor. Je to jen 32 fotek, přestože jich bylo původně mnohem víc. Vybrala jsem jich pár, jelikož už jsem neměla dostatek času. Ale Cherry jich má když tak na blogu habaděj, kdo by měl zájem, no nic... nevím, kde na to všichni berete čas:-D I na této akci Ashley zářila... nejen tím, že se usmívala, ale i tím, jak vypadala. Nemyslím to doslova, jen obrazně řečeno. Ty šaty jsou skutečně perfektní, stejně tak ty boty. Na závěr k těmhle fotkám jsem přidala ještě čtyři, které jsou z okamžiku, kdy Ashley odcházela a má skutečně perfektní modrý kabát... už ale nebudu zdržovat, musím letět, tak si ty fotky užijte. Tenhle článek byl skutečně vyčerpávající.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


credits: x-x-x-x-x

Cinema Society Screening Of The Twilight saga: New Moon: premiere in New York - 19/11/09

23. listopadu 2009 v 21:26 | Blackey-ann
Ahoj! Jak se dneska máte? Mě ještě čeká učení, takže nic moc. Asi si říkáte, že takhle pozdě, ale já nespím... jsem upír... :-D Ne dělám si srandu, jen už mi hrabe z toho, jak se těším na New Moon. Ale vážně spím dost málo poslední dobou, já vím, že to potřebuju, ale mnohem radši bych celou noc pročetla a nebo propsala místo toho, abych ztrácela čas se spánkem... ale tak co se dá dělat... vážně to ale hrozně ubírá čas. Obzvlášť, když má jeden v rozepsaných v galerii připravených asi pět aktualizací galerie a nestíhá, protože se musí učit fyziku, fuj... nenávidím fyziku... a hlavně mi nejde... moje známky jsou zatím následovné: 2-, 4, 5, 2 takže fakt nic moc a ten zítřejší test nebude o moc lepší. Moc to nechápu... a když ano tak udělám nějakou stupidní chybu, hrozně mě to štve...:-( Ale abych se dostala k věci, to husitské hnutí... to už je zase degenerace z dějepisu a zároveň z Cimrmana:-D Chtěla jsem se zeptat, těch z vás, kteří mají rádi Twilight ságu, jestli se těšíte na New Moon? Já strašně... ale teď už opravdu k tomu hlavnímu...

Do galerie jsem nahrála 26 fotek z akce, která se konala ve čtvrtek, 19. listopadu 2009. Byla to premiéra filmu New Moon v New Yorku, na kterou se dostavili herci Twilight ságy a také režisér, Chris Weitz, s oficiálním názvem Cinema Society Screening Of The Twilight saga: New Moon, ale nazývejme věci pravými jmény, prostě premiéra New Moon v New Yorku. Samozřejmě se dostavili i někteří další herci Twilight ságy a režisér Chris Weitz, ale nebyli tam v tak hojném počtu jako na premiéře v L.A. Objevil se tam samozřejmě Kellan Lutz, Nikki Reed, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner... a dále i Peter Facinelli a Elizabeth Reaser. Doufám, že jsem nikoho nevynechala. Ashley vypadala opravdu zajímavě. Přijde mi, že se poslední dobou na těch akcích méně směje, ale možná se mi to jen zdá, ale to není zen důvod, proč vypadá zajímavě. Tím důvodem jsou její neobvyklé šaty, které na první pohled působí podle mě dojmem, že to na nich je peří, ale nebojte, není... a podle mě Ashley opravdu sluší, i když jsou velmi zvláštní jak stylem tak třihem... Měla opravdu skvěle učesané vlasy, přesto si ale myslím, že když je má rozpuštěné, vypadá lépe a kompletně jí to prostě a jednoduše seklo...;-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits: x

Summer aka Summer's Blood [2009]: Movie stills

21. listopadu 2009 v 13:24 | Blackey-ann
Dobře, dobře. Já vím, že jsem říkala, že se budu věnovat organizaci a akcím v galerii, ale tak jsem narazila na tyhle fotky a řekla si, že je sem prostě musím dát. No tedy, máme je uložené už nějaký ten pátek, ale úplně jsem na ně zapomněla. Za chvíli budu muset odejít od počítače a budu tu pravděpodobně až hodně pozdě večer a zítra to bude podobné, takže musím zrychlit tempo. Ani jsem dneska ještě nebyla na mailu...:-D

Nicméně jsem do galerie nahrála 11 stills fotek z filmu Summer's Blood, někde pouze Summer, ve kterém Ash ztvárnila titulní roli. Tento film by měl ve Francii vyjít na DvD už v prosinci, tuším 4. tohoto roku, takže teoreticky už by měl být k sehnání na internetu, ale já jsem ho bohužel neviděla. Kdybyste chtěli tenhle film zařadit žánrově, je to jednoznačně horor... ovšem i thriller a Summer [Ashley] je hlavní postavou, které se její hledání otce promění v noční můru... ale na popisu filmu momentálně pracuju, takže nebudu prozrazovat. Postava Summer se rozhodně velmi liší od nejznámější role Ashley, Alice Cullen a myslím, že to bude dobrý film. Hrozně se těším, jsem zvědavá, i když se určitě budu bát jako malá. Myslím, že tohle patří do kategorie krváků než psychologických hororů nebo lekacích a podobně... hrozně se mi líbí ta třetí fotka, ta asi především... a také ta první, ta je taková dost zajímavá, podle mě... tady jsou ty fotky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits: x-x

Heartstrings Hosted By Ed Westwick At Confederacy - 24/09/09

21. listopadu 2009 v 12:16 | Blackey-ann
Ahoj. Dnes to vidím na ty organizační záležitosti a na doplňování galerie. Ale nebudu to moc hrotit, jelikož asi nebude tolik času jak jsem předpokládala, takže hezky pomalu, ale jistě se budu nabližovat ke svému cíli doplnit galerii a dodělat menu...:-D To je asi ten hlavní plán. Začala jsem dneska s něčím sice trochu starším, ale pouze měsíc zpátky...

24. října 2009 Ashley navštívila akci s názvem Heartstrings, kterou hostoval Ed Westwick. Moc o té akci nevím, jen snad, že se jí kromě Ashley navštívili i herci ze seriálu Gossip Girl, jak můžete vidět na fotkách. Ashley měla opravdu velmi zajímavý model, ale mě se hrozně líbí. Takové ty "elasťáky" bych hrozně ráda taky nosila s šaty, nebo delšími tričky, ale já si to nemůžu dovolit...:-D Vypadala opravdu nádherně, jako obvykle. Přestože dlouhé vlasy jí podle mě sluší víc, více se k ní hodí, ten krátký sestřich jí opravdu sedne. Prostě perfekt, už se nebudu víc rozepisovat, užijte si fotky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits: x

Ashley Greene: video from New Moon World premiere in Los Angeles [16/11/09]

20. listopadu 2009 v 23:42 | Blackey-ann |  Media
Ahoj. Asi jsem si nevybrala úplně nejlepší období, kdy s tímhle blogem začít. Ale už se stalo, nemůžu tedy jen tak couvnout. Teď už ne. Ale nejvíc času bude pravděpodobně asi zítra, ale také nevím, jak to bude. Mám povinnosti i jinde, samozřejmě. Ale Ashley se teď pořád někde objevuje a já to ani nestíhám registrovat. Zítra se chystám celý den ukládat fotky, tak se máte na co těšit, pokud to teda stihnu:-D Ale přejdu rovnou k věci, už je dost pozdě. A hlavně chci přijít na to, čemu se táta dole tak strašně směje...:-D

Mám pro vás jedno video, související se světovou premiérou New Moon, která se konala 16. listopadu 2009 v Los Angeles. Dneska jsem našla fotky z New Yorské premiéry, je toho hodně a já nestíhám, ale to už tak bývá... bohužel se asi nedostanu tenhle víkend na počítač tolik, jak bych chtěla... ale dnes už je New Moon v USA! A také ve Velké Británii a v dalších koutech naší planety... kromě takových malých zemiček, jako je Česká Republika, což znamená, že zítra už bude určitě na internetu... ale já si ho stahovat nebudu, jen jsem zvědavá. Počkám si a půjdu na něj do kina...:-D Pravděpodobně příští pátek nebo sobotu... nebo oboje... na předpremiéru už lístky neseženu:-( Ale zpět k tomu videu, moc mluvím...:-D Jak jsem říkala, Ashley vypadala na premiéře naprosto perfektně. Rozhodně nebyla sama, třeba Nikki Reed měla nádherné šaty, Kristen... a Anna Kendrick... nemyslete si, že sleduju akorát novinky ostatních, to ne... Kellan Lutz se v tom videu také objeví, mimochodem. Ten na premiéře vypadal také skutečně velmi dobře. Ale teď je řeč o Ashley. Ty šaty mě nadchly. Hrozně se mi líbily, ani nevím proč, ale jsou nádherné... a Ashley ví jak se má tvářit na červeném koberci, jak se chovat... obdivuju jí, já bych se z té slávy asi zbláznila, kdyby na mě na každém kroku číhali paparazzi... příšerná představa... ale to jsem opět odbočila, ale už nemám čas zabočovat zpátky, jelikož bych to ráda zveřejnila před půlnocí. Prostě stojí za to, to video shlédnout...:


zdroj: x

Media

20. listopadu 2009 v 23:31 | Blackey-ann |  Media
- videa s Ashley, video rozhovory, televizní show a podobně
___________________

graphix...


Vaší grafiku s Ash mi můžete posílat na e-mail blackey-ann@seznam.cz a já jí tu zveřejním. Budu více než ráda:-)

Wanna be aff?

20. listopadu 2009 v 23:27 | Blackey-ann |  Wanna be aff?
Ahoj. Tak jsem si říkala, že bych asi měla trochu zamakat. Ale jindy než takhle pozdě večer ve všední dny čas nemám... no ale přes víkend se pokusím to dohnat, dokončit rozcestníky a začít konečně přidávat plnohodnotné články... ale zároveň jsem si říkala, že bych sem mohla dát takové ty věci, které se týkají blogu...

Takže pokud někdo náhodou chce spřátelit stránky, je tu několik pravidel. Spřátelím prakticky s kýmkoliv, samozřejmě... ale přece jen některých věcí se chci vyvarovat...
  1. No tak první podmínkou je asi to, abyste měli rádi Ashley. Alespoň trochu, nemusíte jí milovat, ale nebudu spřátelovat s lidmi, kteří jí nemají rádi, i když nevím, proč byste sem jinak chodili...:-D
  2. No chtělo by to přece jen, abyste sem občas zašli, když budeme affs. Já budu obíhat co nejčastěji to půjde, samozřejmě.
  3. Taky občas nějaký ten komentář by se tu mohl objevit... ale nesnáším takové ty: obíhám, tak jsem tady a podobně, to z duše nenávidím... takže na mě bacha:-D
  4. No samozřejmě tedy nespřáteluji s blogy s nevhodným obsahem!
  5. Ale prakticky je naprosto jedno o čem je váš blog, jen aby nějakým způsobem neurážel Ashley Greene a věci s ní související...
  6. Tak teď začínám pochybovat, že se vůbec objeví někdo, kdo by se mnou chtěl spřátelit:-D

The Twilight saga: New Moon: 16.11.2009 - World premiere in Los Angeles

17. listopadu 2009 v 22:34 | Blackey-ann
Ahoj! Tak po dlouhatánské době se hlásím s prvním oficiálním updatem do galerie této stránky. Galerie změnila design... a chystám změnu i tady, protože tento tmavý se mi nelíbí. Obšem prozatím se s ním budete muset smířit. Už před nějakou dobou jsem se pokusila znovu začít, akorát že to opět nedopadlo. Ale dneska jsem se skutečně rozhodla. Myslím, že nesejde na tom, jak často budu přidávat - jelikož toho času není tolik - ale jak kvalitní budou články, které sem budu dávat. Prvním velkým krokem, který učiním, bude, že dokončím menu, které jsem měla původně udělané v Profilu. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděla, že se budou profily mazat, smazalo se mi celé menu jak tady tak v galerii, ale to mě rozhodně nezastaví. Ale vzhledem k tomu, že už je celkem pozdě a zítra je škola, přejdu rovnou k věci...

Je dost pravděpodobné, že těch fotek bude nakonec více, ovšem prozatím jen tohle množství. Do galerie jsem vám nahrála 35 fotek z celosvětové premiéry druhého dílu Twilight ságy, New Moon, která se konala včera, 16.listopadu 2009 v Los Angeles. Právě tím, že se tyto fotky objevily, jsem se rozhodla, že tento blog rozjedu. Neskončím přece se svou snahou, když už jsem napsala tak vyčerpávající životopis. Ashley rozhodně nebyla sama, kdo se na premiéře ukázal, vlastně chybělo pouze málo lidí, kteří se na New Moon podíleli. Jednou z těch osob, která se nedostavila byla bohužel i Rachelle Lefevre, kterou jak víme do třetího dílu, Eclipse, přeobsadili herečkou Bryce Dallas Howard. Ale abych se vrátila zpět k Ashley. Víme moc dobře všichni, kdo Ashley známe, že ať si na sebe vezme cokoliv, vypadá krásně. A ani tato akce není vyjímkou a myslím, že se tentokrát překonala, jelikož vypadala perfektně. Volila střihově velmi zajímavé dlouhé šaty v nádherné, červené barvě, jak můžeme vidět, které se mi neskutečně líbí. Vlasy si opět nechala prodloužit, právě pro tuto příležitost, za což jsem celkem ráda, jelikož dlouhé vlasy jí sluší víc, podle mě. Opravdu nemám nic, co bych jejímu vzhledu vytkla, stačí snad už jen říct, užijte si fotky. Přidala jsem vám pár fotek i s Kellanem Lutzem, kterého jsem nemohla opomenout, Jacksonem Rathbonem, s tím je to stejné a s Edim Gathegim.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroje fotek: x-x-x