Srpen 2009

Ashley Greene: životopis

30. srpna 2009 v 1:10 | Blackey-ann |  Biography
Ahoj. No tak tohle bude asi první pořádný článek, který sem přidám... a to životopis Ashley Greene, což je rozhodně vhodný začátek. Nejsem ten typ člověka, který by přidával dvacet článků za den a k tomu bez jakéhokoliv komentáře. To byste o mě možná měli vědět, jsem hrozně ukecaná... někdy můžou být ty komentáře nudné, ale nemusíte je číst:-D S tímhle blogem bude skutečně ještě hodně práce, ale nechci pořád přidávat akorát rozcestníky.... nejvíc mě toho ještě čeká v gallerii, kde ještě ani není pořádný design... to bude trvat déle, ale co se týče takových těch rozcestníků typu, rozdělení filmů, ty budu dělat až za pochodu... takže k tomu životopisu... celý najdete v celém článku...:

Základní fakta:

Celé jméno: Ashley Michele Greene
Přezdívky: Chewy a nebo Asher
Datum narození: 21. února 1987 [znamení - ryby]
Místo narození: Jacksonville; Florida; USA
Rodina: Rodiče - Joe & Michele Greene
Staší bratr - Joe Greene
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 5'5'' [cca 165 cm]


Ashley Michele Greene se narodila 21. února 1987 v Jacksonvillu na Floridě. "Já budu vždycky holka z Floridy s jižními kořeny," řekla o sobě sama Ashley. [volně přeloženo mnou]. Ashley vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu se svými stále šťasně ženatými rodiči a starším bratrem Joem. Ashley se jmenuje druhým jménem Michele po své matce.
Od útlého věku se Ashley věnovala modelingu, kde si užila také spoustu úspěchů, např. v kampaních "Stop Staring", "Feng Junk" a nebo "Sutra"... Ale po té, co jí modelingové agentury řekly, že je pro tuto kariéru příliš malá, začala se zajímat o herectví a zamilovala si to.

Site

29. srpna 2009 v 21:35 | Blackey-ann |  Site
- informace o mně, Blackey-ann

- bývalé layouty blogu

- historie blogu

- v krátkosti o stránce

- novinky týkající se blogu

Online

29. srpna 2009 v 21:23 | Blackey-ann |  Online
- spřátelené stránky

- chcete spřátelit?

- ikony webu

Interactive

29. srpna 2009 v 20:49 | Blackey-ann |  Interactive
- ohodnoťte Ashleyin outfit

- co si asi myslí?

- hot or not? Co víc dodat? Hlasujte!

- ktátké nebo dlouhé vlasy?

- obrázek měsíce

- souboj mezi celebritami...

- ke komu se Ashley hodí nejvíc?

- jak dobře znáte Ashley?

- vtipná fotka momentu

Ashley Greene

28. srpna 2009 v 12:22 | Blackey-ann |  Ashley Greene
- čtěte o životě a kariéře Ashley Greene

- podrobnější informace o projektech Ashley

- zajímavá a vtipná fakta o Ashley Greene

- co na srdci, to na jazyku - co řekla Ashley

- ocenění a nominace

- rozhovory

-soukromí, rodina a tak podobně

- kontakt, adresa Ashley

Welcome

27. srpna 2009 v 13:55 | Blackey-ann
Ahoj! Po dlouhém přemýšlení, jsem se rozhodla, že si založím novou stránku. Víte, mám web, blackey-ann.own.cz, možná ho někteří znáte, ale nějak mě nebaví jen pořád psát co dělám a tak. Tedy, baví mě to, ale chtěla jsem prostě stránku o nějaké celebritě... Původně jsem myslela, že si založím web, ovšem moje znalosti kódování jsou na bodu mrazu... tak jsem se rozhodla pro blog, se kterým už nějakou zkušenost mám, přestože všechny mé dosavadní blogy padly. S tímhle, jak doufám, to tak nebude...
Rozhodla jsem se, že si založím blog o jedné z mých oblíbených herečce, Ashley Greene, která je v dnešní době známá především kvůli své roli Alice Cullen z filmů Twilight ságy podle knižní předlohy Stephenie Meyerové... Příštích pár dní tady bude zmatek... chci nejdřív udělat všechny rozcestníky a tak, než začnu přidávat normální články... takže tu toho v tak během příštího dne moc nepřibude... každopádně ještě dnes dodělám design blogu a pustím se do tvoření...
Tak se mějte...
Blackey-ann